fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Погледнете го првиот трејлер за новите „Трансформерс“ (ВИДЕО)

Шоубиз

Погледнете го првиот трејлер за новите „Трансформерс“ (ВИДЕО)

Објавен е првиот трејлер за новиот филм на режисерот Мајкл Беј „Трансформерс – Последниот витез“.

Продолжувањето на култната франшиза ќе ги однесе гледачите преку далечното минато до современото доба и ќе го појасни постоењето на Трансформерс уште оддамна.

Во филмот играат Ентони Хопкинс, Марк Волберг, Џош Духамел, Џон Туртуро, Џон Гудман, Стенли Тучи, Лаура Хедкок.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.