//
Следи нѐ
To Top

Што се крие зад вратите на „Miss En“? (ФОТО)

„Miss En“ е името на новиот спа центар кој наскоро ќе ги отвори вратите за скопјани. Луксузниот спа центар се наоѓа спроти Универзална сала во Скопје.

Интересно е тоа што од менаџменот на салонот за убавина, не дозволуваат никакво фотогарфирање, сѐ до неговото големо отворање, кое би требало да биде наскоро.

реклама

Успеавме да стапиме во контакт со еден од вработените, кој сакаше да остане анонимен и само ни рече, дека вакво нешто, немало досега кај нас. Нам ни беше дозволено само на фотографираме од надвор.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Uncategorized

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: