//
Следи нѐ
To Top

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Предвремени парламентарни избори 2016 (ВО ЖИВО)

Популарно.мк во живо ве известува и информира за текот на изборниот процес. 

ВНИМАНИЕ: Доколку сакате да пријавите ИЗБОРНА НЕРЕГУЛАРНОСТ или имате некаква информација за изборниот процес, контактирајте го нашиот дежурен тим на [email protected], по што вашата порака ЌЕ БИДЕ ПРОВЕРЕНА И ДОВЕРЛИВО ОБЈАВЕНА.

реклама


ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: