fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Предвремени парламентарни избори 2016 (ВО ЖИВО)

Актуелно

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Предвремени парламентарни избори 2016 (ВО ЖИВО)

Популарно.мк во живо ве известува и информира за текот на изборниот процес. 

ВНИМАНИЕ: Доколку сакате да пријавите ИЗБОРНА НЕРЕГУЛАРНОСТ или имате некаква информација за изборниот процес, контактирајте го нашиот дежурен тим на [email protected], по што вашата порака ЌЕ БИДЕ ПРОВЕРЕНА И ДОВЕРЛИВО ОБЈАВЕНА.


Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.