//
Следи нѐ
To Top

Најголема излезност до 17 часот во последните три изборни циклуси

Според ДИК, излезноста на гласачите до 17 часот изнесува 60.89%

Податоците велат дека тоа е најголема излезност до 17 часот во последните три изборни циклуси.

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: