Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

РЕЗУЛТАТИ ВО ЖИВО: Предвремени парламентарни избори 2016

Вести

РЕЗУЛТАТИ ВО ЖИВО: Предвремени парламентарни избори 2016

Популарно.мк ви ги пренесува последните информации и резултати од предвремените парламентарни избори.

По целосното покривање на изборниот процес во текот на денот, продолжуваме со известување и анализа на резултатите добиени од партиски извори, но и официјалните резултати добиени од ДИК.

БЛОГ ВО ЖИВО:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.