//
Следи нѐ
To Top

РЕЗУЛТАТИ ВО ЖИВО: Предвремени парламентарни избори 2016

Популарно.мк ви ги пренесува последните информации и резултати од предвремените парламентарни избори.

По целосното покривање на изборниот процес во текот на денот, продолжуваме со известување и анализа на резултатите добиени од партиски извори, но и официјалните резултати добиени од ДИК.

реклама

БЛОГ ВО ЖИВО:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: