fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ШОКИРАНИ ОД СМРТТА: Што напишаа познатите личности за загубата на Есма Реџепова

МК Сцена

ШОКИРАНИ ОД СМРТТА: Што напишаа познатите личности за загубата на Есма Реџепова

Смртта за македонската легенда и кралица Есма Реџепова ги трогна сите ова неделно утро.

Со неверување веста за нејзината загуба ја дочекаа и нејзините колеги, соработници, луѓе од естрадата, пишува ТВ Пакет.

Што пишаа за Есма познатите, прочитајте во продолжение :

Zvezditezaesma2

Zvezditezaesma3

Zvezditezaesma4

Zvezditezaesma5

Zvezditezaesma6

Zvezditezaesma7

Zvezditezaesma8

Zvezditezaesma9

Zvezditezaesma10

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.