//
Следи нѐ
To Top

ШОКИРАНИ ОД СМРТТА: Што напишаа познатите личности за загубата на Есма Реџепова

Смртта за македонската легенда и кралица Есма Реџепова ги трогна сите ова неделно утро.

Со неверување веста за нејзината загуба ја дочекаа и нејзините колеги, соработници, луѓе од естрадата, пишува ТВ Пакет.

реклама

Што пишаа за Есма познатите, прочитајте во продолжение :

Zvezditezaesma2

Zvezditezaesma3

Zvezditezaesma4

Zvezditezaesma5

Zvezditezaesma6

Zvezditezaesma7

Zvezditezaesma8

Zvezditezaesma9

Zvezditezaesma10

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: