Поврзи се со нас

Популарно.мк

Рики Мартин „се возбуди“ на својот концерт во Мексико (ВИДЕО)

Шоубиз

Рики Мартин „се возбуди“ на својот концерт во Мексико (ВИДЕО)

Латино ѕвездата Рики Мартин повторно стана хит на социјалните мрежи, но не поради некоја своја песна или поради некој оригинален настап, туку поради една типично машка незгода, која му се случи на синоќешниот концерт во Мексико.

Имено, за време на танцувањето, пејачот во еден момент доби спонтана ерекција, па мораше со насмевка да и го сврти грбот на публиката. Но, и покрај насмевката, сите забележаа дека не му е сеедно и дека е засрамен.

Засега останува мистерија дали за незгодата е виновен некој од танчерите или соработниците или пак некое момче од публиката. Има и гласини дека се работи само за откопчан патент.

Како и да е, тој момент не и избега на камерата, на радост на Твитер и Фејсбук сеирџиите.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.