Поврзи се со нас

Популарно.мк

„Ангелите на Викторија“ им ги честитаа празниците на своите фанови (ВИДЕО)

Шоубиз

„Ангелите на Викторија“ им ги честитаа празниците на своите фанови (ВИДЕО)

Честитката на „Викторијас Сикрет“ важи за една од „најсочните“ божиќни и новогодишни честитки годинава.

Имено, на Јутуб е објавен видео запис каде девојките од агенцијата, познати како „Ангелите на Викторија“, им ги честитаат празниците на своите фанови, само со долна облека, танцувајќи на евергринот „Santa Baby“.

Иако посилниот пол е прилично задоволен од видео честитката, девојките веднаш препознаа старомоден стил.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.