//
Следи нѐ
To Top

Сѐ уште не знаете каде за Нова година?

Сѐ уште не сте се одлучиле каде ќе ја поминете Новогодишната вечер? 

Скопје изобилува со понуди, а ние ви ги препорачуваме едни од најдобрите.

реклама

Прославете ја Новата 2017 година во еден од најлуксузните ресторан во Скопје – Ресторан,,ЕКСКЛУЗИВ”.

Наздравете со добро вино на богата трпеза, запејте на наша песна и заиграјте. Ресторанот нуди богато мени со квалитетна храна, неограничен пијалок, одлична услуга, удобност и прекрасната атмосфера. За музиката и музичкиот репертоар задолжени се момците од Амајлија бенд.

Картите се пуштени во предподажба по цена од 1699ден. Искористете го промотивниот период до 23-ти декември и добијте 15% попуст на менито за дочек на Стара Нова година!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: