//
Следи нѐ
To Top

Божикен џемпер со вредност од 30.000 долари

Во светот на модата се појави таканаречениот „Грд празничен џемпер“ со вредност од 30.000 долари, украсен со 24.274 сваровски кристали. 

Изработен од од страна на брендот „Типси Елвс“ во соработка со „Сваровски“.

реклама

Неколку лица цели 52 часа рачно го декорирале со кристали овој празничен џемпер кој доаѓа заедно со рамка во која можете да го поставите по завршувањето на празниците.

Божикен џемпер со вредност од 30.000 долари

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.