//
Следи нѐ
To Top

НОВА „БИБЕР“ ДРАМА: Популарниот пејач носеше голем крзнен капут на 25 степени (ФОТО)

Кога носиш голем крзнен капут на 25 степени, тешко дека ќе останеш неприметен Џастине!

Нов ден, нова Бибер драма – денеска сите зборуваат за крзнениот капут кој Џастин Бибер го „прошета“ оваа недела во Лос Анџелес, град во кој дневната температура достигна 25 степени.

реклама

Секако дека први се огласија организациите за заштита на животните, на чело со ПЕТА, затоа што оригиналното крзно било рачно правено за неговиот капут, но Бибер го нападнаа и твитерџиите.

Погледнете неколку од твитовите:

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: