Следи нѐ
To Top

НОВА „БИБЕР“ ДРАМА: Популарниот пејач носеше голем крзнен капут на 25 степени (ФОТО)

Кога носиш голем крзнен капут на 25 степени, тешко дека ќе останеш неприметен Џастине!

Нов ден, нова Бибер драма – денеска сите зборуваат за крзнениот капут кој Џастин Бибер го „прошета“ оваа недела во Лос Анџелес, град во кој дневната температура достигна 25 степени.

реклама

Секако дека први се огласија организациите за заштита на животните, на чело со ПЕТА, затоа што оригиналното крзно било рачно правено за неговиот капут, но Бибер го нападнаа и твитерџиите.

Погледнете неколку од твитовите:

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

 • Почина актерката Милена Дравиќ

  Актерката Милена Дравиќ почина ноќеска во Белград на 79 години, по тешко боледување, јави Танјуг. реклама

  Информативна Редакцијадекември 24, 2016
 • Нова венчавка во британското кралско семејство

  Принцезата Јуџинија, внука на британската кралица Елизабета Втора, денеска во замокот Виндзор ќе го каже судбоносното „да“ покрај Џек Бруксбенк, со...

  Информативна Редакцијадекември 24, 2016
 • Најавен холограм-настап на Ејми Вајнхаус

  Обожавателите на починатата пејачка Ејми Вајнхаус, која почина 2011 година, на 27-годишна возраст, ќе можат да ја видат повторно на концертна...

  Информативна Редакцијадекември 24, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.