//
Следи нѐ
To Top

Каков подарок доби Кајли Џенер за Божиќ? (ФОТО)

Веднаш ќе ви кажеме, подарокот е прилично секси. Што мислите, како вашата девојка би реагирала на овој подарок?

Како и да е, реалити ѕвездата и милионерка Кајли Џенер е воодушевена!

реклама

Најмладата во кланот Кардашијан-Џенер одлучи да го отвори божиќниот подарок порано. Тоа што го виде ја расплака и толку и се допадна што реши да го сподели со нас, обичните смртници.

Сигурно се прашувате што ли ја воодушеви Кајли толку, па ќе ви кажеме. Фотографија од самата себе!

View this post on Instagram

thank you @sashasamsonova 📸

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Подарокот го доби од наградуваниот моден фотограф Саша Самсон која веднаш предизвика преку милион лајкови на социјалните мрежи.

Ако вака изгледаат подароците што Кајли ги добила пред Божиќ, што ли друго ќе остави Дедо Мраз под нејзината елка?

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: