Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мараја Кери ги изненади фановите со нови празнични песни! (ВИДЕО)

Музика

Мараја Кери ги изненади фановите со нови празнични песни! (ВИДЕО)

Кралицата на Божиќ, како што многу често ја нарекуваат Мараја Кери,  за празниците ќе објави три нови видеозаписи од најубавите песни од нејзиниот Божиќен албум!

Згодната поп-дива која го освои светот со легендарната песна „All I want for Christmas is you“, во новите музички спотови се појавува во совршено и секси издание, а тоа што е уште посимпатично е што се појавуваат и нејзините близнаци Монро и Марокан!

Новите песни дефинитивно ќе ви го разбудат празничниот дух!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.