//
Следи нѐ
To Top

ПРАЗНИЧНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ: 50% попуст во продавниците на „Шантел“

„Шантел“ со попуст до 50%

Популарниот бутик за женски и машки чевли „Шантел“ во ГТЦ-Скопје пред новогодишните празници, ги изненади своите верни потрошувачи со попуст од дури 50%.

реклама

Големиот попуст ќе трае се до 1-ви јануари, а од тука велат дека целта им е сите оние кои ја слават Новата година, да бидат во нови чевли за да им тргне годината.

Уживајте во фотосесијата на моделите Спасоје и Вања, токму за овој познат бренд. Шминка и Фризура студио „Бубе Ин“, бутик „Орнела“ и „Џордано“ ГТЦ Скопје.

ПРАЗНИЧНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ: 50% попуст во продавниците на „Шантел“

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: