//
Следи нѐ
To Top

ПРАЗНИЧНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ: 50% попуст во продавниците на „Шантел“

„Шантел“ со попуст до 50%

Популарниот бутик за женски и машки чевли „Шантел“ во ГТЦ-Скопје пред новогодишните празници, ги изненади своите верни потрошувачи со попуст од дури 50%.

реклама

Големиот попуст ќе трае се до 1-ви јануари, а од тука велат дека целта им е сите оние кои ја слават Новата година, да бидат во нови чевли за да им тргне годината.

Уживајте во фотосесијата на моделите Спасоје и Вања, токму за овој познат бренд. Шминка и Фризура студио „Бубе Ин“, бутик „Орнела“ и „Џордано“ ГТЦ Скопје.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијадекември 26, 2016
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијадекември 26, 2016
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијадекември 26, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: