//
Следи нѐ
To Top

НАЈДОБРАТА ЖУРКА ЗА НАЈЛУДАТА НОЌ: Дочекајте ја Нова година во клубот ХО

Дочекајте ја најлудата ноќ во годината во вашиот омилен клуб ХО!

Задолжени за добрата забава ќе бидат диџеј Димитрис Патсис и диџеј Боби од Сити радио.

реклама

Од менаџерскиот тим на ноќниот клуб велат дека интересот за забавата е голем и порачуваат заинтересираните навреме да си направат резервација.

Забавата за новогодишната ноќ започнува во 22 часот, а повеќе информации и контакт за резервација на вашето присуство можете да прочитате тука.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: