//
Следи нѐ
To Top

На интернет се појавија голи фотографии од Мелита Ракичевиќ – водителката вели дека и го украле телефонот

Фотографии со експлицитна содржина од Мелита Ракичевиќ објави српскиот портал „Балкан нау“ („Balkan Now“).

На објавените фотографии се гледа Мелита која позира речиси целосно разголена во кревет како си прави селфи, при што на едната од фотографиите го покажува и своето меѓуножје.

реклама

Фотографиите беа споделени и на социјалните мрежи и ја разбрануваа јавноста.

Порталот Трендсетери каде работи Зоран Василевски – Фаци, близок пријател на Мелита, стапил во контакт со познатата водителка, која во телефонскиот разговор рекла дека вчера и бил украден мобилниот телефон и дека некој намерно ги дал на порталите фотографиите од нејзината приватна архива.

– „Фотките не се порно. Јас сум во долна облека. Кој и да сакал да ми наштети се зезнал. Па девојките кога одат на плажа се поголи од мене“, ни рече Мелита.

За овој скандал се огласи и шоуменот Боки Јовановски, кој на својот фејсбук профил објави:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: