//
Следи нѐ
To Top

СЕ БАРА КАРТА ПОВЕЌЕ: Дочекајте ја најлудата ноќ во кафулето „Дежаву“

AMAR GILE два дена во популарното „Дежаву“!

Балканската мега сензација AMAR GILE ќе гостува два дена во популарното „Дежаву“ во Скопје.

реклама

Прво ќе пее на автерворк журката во петок, а забавата ќе продолжи и следниот ден од 11 часот, со денското предновогодишно загревање кое ќе трае до попладнето.

Диџеј Здравко и Бланка во живо ќе бидат задолжени за новогодишната ноќ во „Дежаву“.

Од менаџментот на овој најпопуларен кафе-ресторан велат дека има големо барање за карти и дека веќе се бара место повеќе, а преплавени се со пораки и на социјалните мрежи. Влезот е 500 денари, а понудата на храна и пијалоци е по редовни цени.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076-304-009, 078-242-536.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: