//
Следи нѐ
To Top

ПРЕМИУМ НОВОГОДИШНА ПОНУДА: Дочекајте ја 2017-та година во Casa Bar!

Последните мигови од 2016-та,годината која за некого беше добра за некого помалку, да ја испратиме во местото кое сме убедени дека ни остави добри сеќавања и дружби во текот на целата годината,со нашите најблиски.

За многубројните испиени кафиња, споделени насмевки и зголемени пријателства. Casa Bar, со премиум Нова година, за своите премиум пријатели!

реклама

Повеќе информации за новогодишната понуда и како можете да го резервирате вашето присуство можете да прочитате тука.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: