//
Следи нѐ
To Top

РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ДЕНОТ: Кучето Бејли глуми дека е мртво (ВИДЕО)

Кучето Бејли е исклучително слатко, но и талентирано.

Ваквиот талент му ги обезбеди неговите „пет минути слава“, односно гостување во „Шоуто на Дејвид Летерман“.

реклама

Имено, трикот кога некој „лежи и глуми мртов“, Бејли го издигна на сосем ново ниво, доведувајќи го до совршенство.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: