Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ДЕНОТ: Кучето Бејли глуми дека е мртво (ВИДЕО)

Видео

РАСПОЛОЖЕНИЕ НА ДЕНОТ: Кучето Бејли глуми дека е мртво (ВИДЕО)

Кучето Бејли е исклучително слатко, но и талентирано.

Ваквиот талент му ги обезбеди неговите „пет минути слава“, односно гостување во „Шоуто на Дејвид Летерман“.

Имено, трикот кога некој „лежи и глуми мртов“, Бејли го издигна на сосем ново ниво, доведувајќи го до совршенство.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.