fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Чарли Шин ги налути Американците!

Шоубиз

Чарли Шин ги налути Американците!

Додека целиот свет чека 2016 година да заврши и се моли годинава да заврши без да се загуби уште некоја славна личност, Чарли Шин знае кого следен би застрелал. 

Додека Твитер е полн со „RIP твитови“ и тажни објави за мајката и ќерката Кери Фишер и Деби Рејнолдс, Чарли Шин напиша без кого сака да влезе во 2017 година.

– Мили Боже, земи го Трамп, те молам, напиша Шин.

Некои читатели ги насмеа неговата објава, а многумина го осудија, затоа што им посакува смрт на другите.

– Да се посакува на некого смрт затоа што не се согласуваш со неговата политика е дното, се наведува во еден од коментарите.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.