//
Следи нѐ
To Top

Празнични фотографии на најубавото девојче на светот (ФОТО)

Анастасија Књазева, која пред извесно време беше прогласена за „најубаво девојче на светот“, уште еднаш ги магепса своите фанови на Инстаграм, но сега со своето празнично издание.

Девојчето, како и вообичаено, изгледа како кукличка.

реклама

Празнични фотографии на најубавото девојче на светот (ФОТО)

А пак, оние кои работеле со неа велат дека пред објективот таа се однесува како вистинска професионалка и дека сето тоа и е природно.

Празнични фотографии на најубавото девојче на светот (ФОТО)

Малата убавица со продорни сини очи, на Инстаграм има 350.000 следбеници, но нејзиниот профил сепак го уредува нејзината мајка Ана.

Празнични фотографии на најубавото девојче на светот (ФОТО)

Иако има само пет години, познавачите и предвидуваат блескава кариера на фото-модел.

Празнични фотографии на најубавото девојче на светот (ФОТО)

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: