//
Следи нѐ
To Top

ИНТЕРВЈУ НА ГОДИНАТА: Лост фриквенсис за Популарно.мк

2016 година беше навистина турбулентна, со многу предизвици и цели кои си ги поставивме, дел ги оствариме, а останатите ги оставаме за годината која следува.

Редакцијата на Популарно.мк имаше можност да направи интервју со многу познати ѕвезди од македонскиот, балканскиот, но и светскиот шоубизнис, а како интервју на годината го издвојуваме интервјуто направено со младиот диџеј Феликс Де Лает, познат во јавноста како Лост Фриквенсис.

реклама

Интервјуто можете да го прочитате тука.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Uncategorized

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: