Поврзи се со нас

Популарно.мк

СМЕШКИ ВО ШОУТО НА ДРАГАН ВУЧИЌ: Ферус ја тераше Елена Велевска да каже вулгарен збор (ВИДЕО)

МК Сцена

СМЕШКИ ВО ШОУТО НА ДРАГАН ВУЧИЌ: Ферус ја тераше Елена Велевска да каже вулгарен збор (ВИДЕО)

Во новогодишното издание на гејм шоуто на Драган Вучиќ на Канал 5, гости беа Ферус Мустафов, Нино Величковски, Елена Велевска, Благица Павловска и Антониа Гиговска.

Оној што најмногу се вклопи во новогодишниот концепт на шоуто и кој „откачи” на неколку пати беше Ферус Мустафов, пренесува ТВ Пакет.

Вака изгледаше неговата игра со Елена Велевска, а што ја тераше да каже погледнете во продолжение:

ПИ*КА МОРИ.. КАЖИ МОРИ.. ЕЈ КАЖИ ПИ*КА..

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.