//
Следи нѐ
To Top

СМЕШКИ ВО ШОУТО НА ДРАГАН ВУЧИЌ: Ферус ја тераше Елена Велевска да каже вулгарен збор (ВИДЕО)

Во новогодишното издание на гејм шоуто на Драган Вучиќ на Канал 5, гости беа Ферус Мустафов, Нино Величковски, Елена Велевска, Благица Павловска и Антониа Гиговска.

Оној што најмногу се вклопи во новогодишниот концепт на шоуто и кој „откачи” на неколку пати беше Ферус Мустафов, пренесува ТВ Пакет.

реклама

Вака изгледаше неговата игра со Елена Велевска, а што ја тераше да каже погледнете во продолжение:

ПИ*КА МОРИ.. КАЖИ МОРИ.. ЕЈ КАЖИ ПИ*КА..

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: