//
Следи нѐ
To Top

Што се случува кога ќе фрлите врела вода во воздух на минус 30 степени (ВИДЕО)

Босанецот Горан Слишковиќ во своето родно село Доњи Луг изведе еден трик, со што стана хит на социјалните мрежи.

Да се фрли врела вода во воздух на температура од минус 30 степени Целзиусови, не е нешто ново. И други луѓе претходно го извеле тоа, но секогаш е атрактивно за гледање.

реклама

Првиот кој го започна овој своевиден предизвик беше метеорологот Ерик Холтаус.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: