fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Почина Мики Јевремовиќ

Музика

Почина Мики Јевремовиќ

Српскиот пеач Мики Јевремовиќ почина денеска, на 75-годишна возраст.

Тој почина во Белград, после куса и тешка болест, јави српскиот весник „Вечерње новости“. Пејачот на 27 декември претрпе мозочен удар.

Последните неколку дена тој ги мина во болница, во коматозна состојба.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.