Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Серена Вилијамс ги изненади своите машки обожаватели (ВИДЕО)

Видео

Серена Вилијамс ги изненади своите машки обожаватели (ВИДЕО)

Серена Вилијамс ги почести своите фанови на Инстаграм со видео на кое игра по градник и проѕирни хулахопки.

Се работи за бренд на долна облека кој американската тенисерка го рекламира.

– Понекогаш сме и премногу сериозни, па забораваме да се забавуваме и знам дека тоа мене ми се случило многупати, но важно е во животот да се имаат хобија кои се само за тебе. Секој  ден кога тренирам сум дисциплинирана, но танцувањето ме опушта, напиша Серена под видеото.

Тенисерката која е икона на американскиот спорт, периодов се подготвува за турнирот Австралија Опен, што почнува на 16 јануари.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.