fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СНИМКА ОД ДРОН: Снежна идила во Скопје (ВИДЕО)

МК Сцена

СНИМКА ОД ДРОН: Снежна идила во Скопје (ВИДЕО)

Деновиве на видео платформата јутјуб се појави едно необично и интересно видео од нашиот главен град, направено од дрон.

На видеото се гледаат снимки од високо на главниот град за првиот снег кој падна минатата недела, а како изгледаше целата снежна идила погледнете ја во продолжение од направените видео снимки низ целиот град.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.