//
Следи нѐ
To Top

СНИМКА ОД ДРОН: Снежна идила во Скопје (ВИДЕО)

Деновиве на видео платформата јутјуб се појави едно необично и интересно видео од нашиот главен град, направено од дрон.

На видеото се гледаат снимки од високо на главниот град за првиот снег кој падна минатата недела, а како изгледаше целата снежна идила погледнете ја во продолжение од направените видео снимки низ целиот град.

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: