//
Следи нѐ
To Top

МАРК ВАЛБЕРГ: Џастин Бибер ми испраќа свои фотографии во долен веш

Холивудскиот актер Марк Валберг откри дека канадскиот пејач Џастин Бибер му ги испратил фотографиите од својата рекламна кампања за долен веш на Келвин Клајн.

Валберг во младоста, исто така сними кампања за истот долен веш.

реклама

– Беше горд и веројатно сакаше да се пофали. Но, ми беше непријатно. Такви фотографии не испраќаш на друг маж, рече Валберг.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: