Поврзи се со нас

Популарно.мк

МАРК ВАЛБЕРГ: Џастин Бибер ми испраќа свои фотографии во долен веш

Шоубиз

МАРК ВАЛБЕРГ: Џастин Бибер ми испраќа свои фотографии во долен веш

Холивудскиот актер Марк Валберг откри дека канадскиот пејач Џастин Бибер му ги испратил фотографиите од својата рекламна кампања за долен веш на Келвин Клајн.

Валберг во младоста, исто така сними кампања за истот долен веш.

– Беше горд и веројатно сакаше да се пофали. Но, ми беше непријатно. Такви фотографии не испраќаш на друг маж, рече Валберг.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.