Поврзи се со нас

Популарно.мк

Моника Белучи во садо-мазо издание (ФОТО)

Сцена

Моника Белучи во садо-мазо издание (ФОТО)

Инстаграм профилот на Моника Белучи е меѓу најпосетуваните профили на јавните личности на социјалните мрежи, за што придонесува и таа самата со објавување на несекојдневни фотографии. 

Една од нив секако е и фотографијата, што Белучи неодамна ја објави на Инстаграм, на која позира во атрактивно издание со јака шминка и камшик во раката.

Оваа фотографија на Белучи во садо-мазо издание за многу кусо време доби речиси 30.000 лајкови.

Иако има 52 години, Моника Белучи и натаму изгледа прекрасно, а многумина се согласуваат дека таа оправдано се уште важи за една од најубавите жени во светот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.