Поврзи се со нас

Популарно.мк

Една од најубавите жени во светот сподели фотографија од нејзините стрии

МК Сцена

Една од најубавите жени во светот сподели фотографија од нејзините стрии

Пред само девет месеци пејачот Џон Леџенд и неговата сопруга Криси Тајген го добија девојчето Луна. 

Иако и по породувањето изгледа речиси совршено, Криси одлучи да признае дека не е се баш така совршено, па сакајќи да истакне дека е само една обична жена, објави фотографија на која јасно и се гледаат стриите како последица од породувањето.

Фановите едвај дочекаа да ја искоментираат фотографијата, па една од нив напиша: „Ти благодарам што не потсети дека никој не е совршен!“.

View this post on Instagram

Grey day ballet

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.