//
Следи нѐ
To Top

Меланија Трамп во креација на Ралф Лорен на инаугурацијата на нејзиниот сопруг

Меланија Трамп зачекори во син модел на познатиот дизајнер Ралф Лорен на инаугурацијата на нејзиниот сопруг, 45. претседател на САД, Доналд Трамп, потсетувајќи на аутфитот на Џекелин Кенеди Оназис.

Таа исто така носеше и ракавици и кондури во истата боја.

реклама

Интересно е тоа што Ралф Лорен има правено креации и за поранешната прва дама на САД, Хилари Клинтон.

Од компанијата Ралф Лорен одбија да коментираат за сумата на креацијата, но нивниот ПР оддел изјави дека нивните креации од секогаш биле најскапи на пазарот.

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: