Поврзи се со нас

Популарно.мк

Бритни Спирс во љубовен триаголник

Шоубиз

Бритни Спирс во љубовен триаголник

Американската пејачка Бритни Спирс веројатно нема среќа со своето 12 години помладо момче Сем Асхари откако беше обелодената уште една афера на овој манекен.

Откако пишуваше за неговиот близок однос со Тинаша, сега на Инстаграм се појави уште една фотографија, која на Бритни нема сигурно да и се допадне.

Моделот и учесничката во ријалити шоуто Bad GirlsClub, Морган Осман сподели фотографија на социјалната мрежа на која се бакнува со Сем, а по бурните коментари таа веднаш ја отстрани.

Претходно, пак, Бритни Спирс ја поврзуваа со манекенот од нејзиниот спот „Slumber party“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.