Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЏОЛИ СЕ СОЖАЛИ: Бред може почесто да ги гледа своите деца

Сцена

ЏОЛИ СЕ СОЖАЛИ: Бред може почесто да ги гледа своите деца

Откако Бред Пит (53) и Анџелина Џоли (42) постигнаа договор својата приватност да ја чуваат далеку од очите на јавноста, актерката на поранешниот сопруг му дозволи да поминува повеќе време со нивните деца.

Како што јави Пипл, Пит во последно време се почесто и подолго време ги гледа своите шест деца – Медокс (13), Пакс (13), Захара (11), Шајло (10) и близнаците Нокс и Вивиен (8).

– Тој делува многу посреќно. Многу му недостасуваа децата. Тие се неговиот живот и единствено што му е важно, рече извор близок на актерот.

Да потсетиме, неодамна на насловната страна на таблоидот Стар се појави бомбастичен наслов каде Бред наводно се преселил кај актерката Кејт Хадсон (37), а нејзиниот брат Оливер за целата ситуација реагирал на Инстаграм.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.