Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БЕКАМ: Јас и Викторија сме заедно затоа што се сакаме

Сцена

БЕКАМ: Јас и Викторија сме заедно затоа што се сакаме

Дејвид Бекам ги негираше гласините дека тој и неговата сопруга Викторија останаале заедно само поради нивниот доходовен бренд „Бекам“, наглсаувајќи дека нивниот брак го оджриваат „љубовта и четирите убави деца“.

Ваквата изјава поранешниот професионален фудбалер ја даде при гостувањето на програмата на радио Би-Би-Си, по повод прославата на 75-годишнината на една емисија

– Луѓето зборуваа дека јас и Викторија сме останале заедно само поради нашиот бренд. Но, секако дека не е така. Ние сме заедно затоа што се сакаме и затоа што имаме четири убави деца, рече Бекам.

Тој рече дека темел на сето тоа е семејството и дека тој и Викторија се воспитувани на вистинските вредности.

– Секако дека во текот на годината правевме грешки. Сите знаеме дека бракот понекогаш е тежок, но мора да се работи на него, додаде познатиот фудбалер.

Викторија и Дејвид се во брак од 1999 година.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.