//
Следи нѐ
To Top

ХИТ КОЈ ГО ОСВОИ СВЕТОТ: Ед Ширан стана секси боксер во спотот за „Shape Of You“ (ВИДЕО)

Британскиот пејач Ед Ширан (25) се пожали дека му било многу напорно, затоа што морал редовно да вежба за снимањето на спотот за песната „Shape Of You“, каде играше боксер.

Ед во делови од спотот се појавува гол до појас, само во тренерки, покажувајчи го своето тело.

реклама

Инаку, Ед „до уши“ е вљубен во својата девојка Чери Сиборн. Тие се во врска од 2015 година и планираат заедничка иднина.

– Ова е првпат јас да сакам искрено. Обично во почетокот на врската ми е убаво со девојката, а кога се враќам од турнеа таа магија исчезнува. Сега е поинаку, изјави Ширан, објаснувајќи дека никогаш немал време да се посвети на некој друг.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: