Поврзи се со нас

Популарно.мк

ХИТ КОЈ ГО ОСВОИ СВЕТОТ: Ед Ширан стана секси боксер во спотот за „Shape Of You“ (ВИДЕО)

Музика

ХИТ КОЈ ГО ОСВОИ СВЕТОТ: Ед Ширан стана секси боксер во спотот за „Shape Of You“ (ВИДЕО)

Британскиот пејач Ед Ширан (25) се пожали дека му било многу напорно, затоа што морал редовно да вежба за снимањето на спотот за песната „Shape Of You“, каде играше боксер.

Ед во делови од спотот се појавува гол до појас, само во тренерки, покажувајчи го своето тело.

Инаку, Ед „до уши“ е вљубен во својата девојка Чери Сиборн. Тие се во врска од 2015 година и планираат заедничка иднина.

– Ова е првпат јас да сакам искрено. Обично во почетокот на врската ми е убаво со девојката, а кога се враќам од турнеа таа магија исчезнува. Сега е поинаку, изјави Ширан, објаснувајќи дека никогаш немал време да се посвети на некој друг.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.