Поврзи се со нас

Популарно.мк

Бијонсе очекува близнаци

Сцена

Бијонсе очекува близнаци

Американската пејачка Бијонсе Ноулс – Картер и нејзиниот сопруг Џеј Зи, објавија на Инстаграм, дека сакаат со своите фанови да ја споделат нивната љубов и среќа, затоа што очекуваат близнаци.

– Неверојатно сме благодарни што нашето семејство ќе добие уште двајца членови и им благодариме на сите на убавите желби. Картерови, напиша пејачката.

Бијонсе на Инстаграм постави своја фотогрфија во поодмината бременост.

Музичката двојка веќе има четиригодишна ќерка, Блу Ајви.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.