//
Следи нѐ
To Top

Бијонсе очекува близнаци

Американската пејачка Бијонсе Ноулс – Картер и нејзиниот сопруг Џеј Зи, објавија на Инстаграм, дека сакаат со своите фанови да ја споделат нивната љубов и среќа, затоа што очекуваат близнаци.

– Неверојатно сме благодарни што нашето семејство ќе добие уште двајца членови и им благодариме на сите на убавите желби. Картерови, напиша пејачката.

реклама

Бијонсе на Инстаграм постави своја фотогрфија во поодмината бременост.

Музичката двојка веќе има четиригодишна ќерка, Блу Ајви.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: