Поврзи се со нас

Популарно.мк

Кристијано Роналдо ги шокираше своите навивачи (ФОТО)

Сцена

Кристијано Роналдо ги шокираше своите навивачи (ФОТО)

По повод својот 32 роденден, Кристијано Роналдо на својот Инстаграм постави две фотографии.

Вообичаено, неговите фотографии добија милионски „допаѓања“.

И додека онаа семејната со торта, ги воодушеви сите, втората ги шокираше…

View this post on Instagram

🎂🥂❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

На неа, фудбалерот позира со оригинална „Хермес“ торба во приватен авион. Тоа е патнички реквизит по кој копнеат сите светски џетсетерки.

View this post on Instagram

🛫

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Дежурните критичари на Роналдо и овојпат не пропуштија шанса да го исмејат, додека пак, оние поумерените се надеваат дека тој патува со партнерка и дека торбата и припаѓа нејзе.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.