//
Следи нѐ
To Top

Памела Андерсон се појави во јавност без шминка

Некогашниот американски секс симбол, Памела Андерсон, меѓу другото беше позната и по тоа што никогаш не се појавуваше во јавноста без шминка.

Сепак, се чини дека како што поминуваат годините, ѕвездата на телевизиската серија „Чувари на плажата“, но и на неколку приватни аматерски порно снимки кои „случајно“ протекоа во јавноста, полека станува љубителка на природниот изглед.

реклама

Така, на една гала вечер Памела се појави речиси ненашминкана.

Фотографиите од настанот покажуваат дека Памела е сосема друга личност кога ќе ги тргне неколкуте слоеви шминка.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: