Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин Бибер сними бизарна видео реклама (ВИДЕО)

Сцена

Џастин Бибер сними бизарна видео реклама (ВИДЕО)

Пејачот Џастин Бибер сними реклама за една јапонска телекомуникациска компанија заедно со Јутјуб ѕвездата, Пико Таро, кој се прослави со чудниот хит „Pen-Pineapple-Apple-Pen“.

Иако рекламата се уште не е официјално промовирана, на интернет се појавија записи од нејзиното снимање, каде Бибер се појавува облечен во јапонска народна носија во едно училиште во Јапонија.

Тој во училница во училиштето го среќава Пико Таро со кој заедно држат предавање.

Бибер минатата година беше воодушевен од песната на Пико и веднаш по нејзиното промовирање ја објави на својот профил на Твитер.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.