Поврзи се со нас

Популарно.мк

Анџелина Џоли е во врска со Џаред Лето

Сцена

Анџелина Џоли е во врска со Џаред Лето

Анџелина Џоли речиси две децении е блиска пријателка со актерот и музичарот Џаред Лето, но изгледа нивното пријателство по разводот на актерката со Бред Пит, прерасна во романса.

Откако во јавнота се појавија гласини дека Пит е во врска со Кејт Хадсон, неговата поранешна сопруга си најде нов дечко.

Пријателите на Џоли тврдат дека таа е во тајна врска со Лето.

– Кога ги поднесе документите за развод од Бред, Џаред беше првиот со кој ја сподели веста, изјави пријател на Џоли.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.