Поврзи се со нас

Популарно.мк

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Возел на Партизанска со огромна брзина и се удрил во друг автомобил (ВИДЕО)

ФОТО: ЅИД НА СООБРАЌАЈНИОТ СРАМ

Вести

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Возел на Партизанска со огромна брзина и се удрил во друг автомобил (ВИДЕО)

Две лица се потешко повредени во тешка сообраќајна несреќа што утрово во 4 часот се случила на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје.

Во сообраќајката учествувале четити возила, „фиат линеа“, „ауди А6“, „мерцедес“ и „опел астра“.

Еден од автомобилите со голема брзина поминал на црвено светло на семафор и удрил директно во друг автомобил.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.