Поврзи се со нас

Популарно.мк

ЕДИНСТВЕНА ОД ОВИЕ ПРОСТОРИ: Емина Јаховиќ заблеска на доделувањето на наградите „Греми“

Музика

ЕДИНСТВЕНА ОД ОВИЕ ПРОСТОРИ: Емина Јаховиќ заблеска на доделувањето на наградите „Греми“

Единствена ѕвезда од овие простори што имаше чест да присуствува на доделувањето на престижните музички награди Греми, кои беа одржани во Лос Анџелес, беше Емина Јаховиќ со сопругот Мустафа Сандал.

За оваа пригода пејачката облекла ултракраток фустан со реси, тантела и со многу други детали, и го вклопила со длабоки чизми на врзувување, кои сега се многу популарни.

Нејзиниот стил предизвика многу реакции. Додека едни ја фалеа нејзината храброст и сексапил, на дури оваа комбинација не им се допадна.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.