//
Следи нѐ
To Top

ЕДИНСТВЕНА ОД ОВИЕ ПРОСТОРИ: Емина Јаховиќ заблеска на доделувањето на наградите „Греми“

Единствена ѕвезда од овие простори што имаше чест да присуствува на доделувањето на престижните музички награди Греми, кои беа одржани во Лос Анџелес, беше Емина Јаховиќ со сопругот Мустафа Сандал.

За оваа пригода пејачката облекла ултракраток фустан со реси, тантела и со многу други детали, и го вклопила со длабоки чизми на врзувување, кои сега се многу популарни.

реклама

Нејзиниот стил предизвика многу реакции. Додека едни ја фалеа нејзината храброст и сексапил, на дури оваа комбинација не им се допадна.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: