//
Следи нѐ
To Top

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (ФОТО)

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на Инстаграм се почесто објавува провокативни фотогрфии, што злобниците го оценуваат како суптилни пораки до нејзиното поранешно момче, раперот Дрејк, за „да знае што пропуштил“.

За најзината последна фотографија Џеј Ло за помалку од 24 часа собра повеќе од 1,2 милиони лајкови, како и голем број комплименти и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

реклама

– Се уште си најдобра, е еден од големиот број коментари на фановите.

Нејзиниот личен тренер, Давир Кирш откри дека постои една вежба која ако се прави три пати неделно, може секому да гарантира „дефинирана позадина“, што во секој случај важи за Џенифер.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: