//
Следи нѐ
To Top

Тинејџерка маскирана во маж ја следела најдобрата пријателка на состанок

На социјалните мрежи се шири приказната за една тинејџерка која се облекла во машко и ја следела нејзината пријателка на љубовен состанок.

Досим Јубанкс (19) од Далас со нејзиното момче, кое го запознала преку заеднички пријател, била на вечра кога таа добила порака од нејзината пријателка Џорџија Хојер (18), која ја прашала зошто не ја јаде храната.

реклама

Таа во почетокот многу се збунила се додека пријателката не и рекла да се сврти. А кога се свртила, имала што да види.

– Умрев од смеење, изјави таа, додавајќи дека и на момчето со кога била на состанокот, целата ситуција му била многу забавна, а не непријатна.

Пет минути подоцна, Џорџија сепак го напуштила ресторанот.

Крисниците на социјалните мрежи беа воодушевени од оваа приказна, а објавата на Јубанкс е споделна повеќе од 200 илјади пати.

– Секој заслужува најдобра пријателка како што е Џорџија, заклучи таа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: