//
Следи нѐ
To Top

КАЈЛИ ЏЕНЕР: Има само 19 години, а веќе поседува четири вили (видео)

Нејзиниот последен дом се наоѓа во Хиден Хилс во Калифорнија и е изграден во 2015 година. За оваа куќа Кајли платила 12 милиони долари.

Вилата има осум спални соби, 11 бањи, домашно кино, базен, спа центар, просторија за вежбање, соба за масажа и пространа кујна.

реклама

Славната стартлета често е на мета на критики на таблоидите поради нејзиното однесување, но најмногу поради извршените неколку пластични операции, иако има само 19 години.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: