//
Следи нѐ
To Top

„АФТЕРВОРК“ ВО ДЕЖАВУ: Во петок гостува балканската ѕвезда Саша Матиќ

Продолжува вториот дел од незаборавнте „афтерворк“ забави во познатото скопско кафуле „Дежаву“, а честа прв да настапи во новата година ја има балканската ѕвезда Саша Матиќ.

Настапот на Матиќ е закажан за 03.03 (петок), со почеток во 16 часот.

реклама

Забавата ќе продолжи со диџеј Здравко.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076/304-009 и 078/242-536.

Крстарењето продолжува!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: