//
Следи нѐ
To Top

Ед Шеран покажа дека е вистински џентлмен (ФОТО)

Кога ќе ви се скршат високите потпетици, посакувате да имате ваков дечко покрај себе.

Интернетот се воодушеви кога сфати колкав џентлмен е всушност Ед Шеран. Знаете, токму како од старите филмови…

реклама

Пејачот е виден пред неколку дена на излезот од еден ноќен клуб – само по чорапи! И не, не се работи за „пијана ситуација“, туку за вистинска џентлменска постапка од страна на младиот пејач. Неговата девојка Шери Сиборн ја скршила потпетицата на подиумот во ноќниот клуб, па Ед и ги дал неговите патики.

Нели е тоа прекрасно? Ако тоа не е вистинска љубов, тогаш не знаеме што е. Ед, уште еднаш покажа колку си добар и внимателен.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: