Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ед Шеран покажа дека е вистински џентлмен (ФОТО)

Сцена

Ед Шеран покажа дека е вистински џентлмен (ФОТО)

Кога ќе ви се скршат високите потпетици, посакувате да имате ваков дечко покрај себе.

Интернетот се воодушеви кога сфати колкав џентлмен е всушност Ед Шеран. Знаете, токму како од старите филмови…

Пејачот е виден пред неколку дена на излезот од еден ноќен клуб – само по чорапи! И не, не се работи за „пијана ситуација“, туку за вистинска џентлменска постапка од страна на младиот пејач. Неговата девојка Шери Сиборн ја скршила потпетицата на подиумот во ноќниот клуб, па Ед и ги дал неговите патики.

Нели е тоа прекрасно? Ако тоа не е вистинска љубов, тогаш не знаеме што е. Ед, уште еднаш покажа колку си добар и внимателен.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.