//
Следи нѐ
To Top

СВЕТСКО, А НАШЕ: Слушнете ја евровизиската песна на Јана Бурческа (ВИДЕО)

Вечерва на првиот канал на Македонската телевизија беше промовирана македонската песна за Евровизија 2017.

Јана Бурческа и „Dance alone“ се адутите кои ги одбра МТВ да ги бранат боите на Македонија.

реклама

Во продолжение први слушнете ја нашата евровизиска песна.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: