//
Следи нѐ
To Top

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

И македонските ѕвезди со поддршка и воодушевување од евровизиската песна на Јана Бурческа, промовирана вчеравечер, пренесува ТВ Пакет.

На социјалните мрежи врие од позитивни коментари за песната, која навистина продукциски звучи светски.

реклама

Во продолжение погледнете што искоментираа македонските поп икони и некогашни евровизиски претставнички Каролина Гочева и Тамара Тодевска, но и другите колеги:

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: