Поврзи се со нас

Популарно.мк

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

МК Сцена

Македонските пејачки ѕвезди изненадени од „Dance alone“ на Јана Бурческа

И македонските ѕвезди со поддршка и воодушевување од евровизиската песна на Јана Бурческа, промовирана вчеравечер, пренесува ТВ Пакет.

На социјалните мрежи врие од позитивни коментари за песната, која навистина продукциски звучи светски.

Во продолжение погледнете што искоментираа македонските поп икони и некогашни евровизиски претставнички Каролина Гочева и Тамара Тодевска, но и другите колеги:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.