Поврзи се со нас

Популарно.мк

Сакал да го „улови“ синот во кражба, а добил „пеформанс“ (ВИДЕО)

Видео

Сакал да го „улови“ синот во кражба, а добил „пеформанс“ (ВИДЕО)

Австриецот Крис Асоња се сомневал дека неговиот 16-годишен син Доминик тајно ми го „краде“ автомобилот.

За да ги докаже своите сомнежи, Крис поставил камера во дворот, со цел да го „улови“ Доминик при „кражбата“ на автомобилот.

Но, досетливиот Доминик ја забележал камерата и решил да се пошегува со својот татко.

Имено, додека го миел автомобилот, Доминик извел мал перформанс, со кој потоа се забавуваше целото семесјтво, а набрзо стана и интернет хит.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.